۲۶ دی ۱۳۹۷
سایت ساز «کارا»  
سایت ساز «کارا»
Module Border
 
تماس با ما
Module Border

با ما تماس بگیرید

+9821-88800846

info@karapardaz.com

 
نرم افزار تولید و مدیریت وب سایت
Module Border

بسیار ساده تر از آنچه تصور کنید...
دنیای امروز دنیای اطلاع رسانی است. در صحنه رقابت تنگاتنگی که امروزه بین شرکتها و موسسات وجود دارد، یکی از اصول اولیه برای بقا و پیشرفت، اطلاع رسانی صحیح و لحظه به لحظه است. واضح است که اولین وسیله ارتباطی و اطلاعاتی در عصر حاضر شبکه جهانی اینترنت می باشد. تقریبا هیچ شرکت یا موسسه ای را در دنیا نمی توانید پیدا کنید که در زمینه کاری خود موفق باشد بدون اینکه از طریق وب سایت اینترنتی خود را به دیگران معرفی کرده باشد.

با توجه به اهمیت بالایی که پایگاههای اینترنتی در دنیای تجارت دارند، معمولا مدیران ارشد شرکتها تمایل دارند خود شخصا بر محتویات آن نظارت داشته باشند، این در حالی است که آنان معمولا فاقد دانش فنی در مورد نحوه طراحی و تولید و ایجاد تغییرات در یک سایت اینترنتی هستند.

نرم افزار مدیریت جامع تولید و نگهداری سایت «کارا» این امکان را به شما می دهد خودتان سایت خود را تولید کرده و آن را به طور کامل مدیریت نمایید و برای این امر نیاز به دانش تخصصی در این زمینه ندارید. با استفاده از این نرم افزار بسیار ساده تر از آنچه تصور کنید می توانید بخشهای مختلف سایت خود را مدیریت کنید، بخشهای جدید ایجاد کرده و به سایت خود اضافه کنید و یا محتویات آنها را تغییر دهید. برای این منظور حتی لازم نیست اطلاعات را مجددا بر روی وب سرور خود بارگذاری (upload) کنید. کلیه این تغییرات بلافاصله پس از آنکه دستور تغییر وارد می شود اعمال می شوند. سایت ساز «کارا» تنها سایت سازی است که این قابلیت را دارد.

همه چیز بسیار ساده تر از آنچه شما تصور می کنید انجام خوهد شد.

جهت اطلاع از ابزار موجود در نرم افزار سایت ساز و قابلیتهایی که در تولید و نگهداری وب سایت در اختیار شما قرار می دهد به بخش “ابزار“ و مشاهده ویژگیهای این نرم افزار به بخش “ویژگیها“ مراجعه فرمایید.

صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>