۲۶ دی ۱۳۹۷
سایت ساز «کارا»  
سایت ساز «کارا»
Module Border
 
تماس با ما
Module Border

با ما تماس بگیرید

+9821-88800846

info@karapardaz.com

 
ویژگیهای سایت ساز «کارا»
Module Border

 تولید ساده صفحات
شما با استفاده از سایت ساز «کارا» در کمترین زمان ممکن می توانید اطلاعات خود را در قالب یک پایگاه اینترنتی بر روی وب سرور خود قرار دهید. دسته بندی اطلاعات، چینش اطلاعات در صفحات، تولید جداول و سایر عملیات بسیار ساده و به آسانی انجام خواهد شد.

 ایجاد تغییرات به سادگی
در صورتیکه در یک صفحه عادی وب بخواهید تغییری ایجاد کنید، باید ابتدا فایل مربوط به آن صفحه را روی دستگاه خود باز کرده تغییرات مورد نظر را اعمال کنید، سپس فابل جدید را برروی وب سرور خود بارگذاری(upload) نمایید. اما با سایت ساز «کارا» کافی است به عنوان مدیر وارد سیستم شوید و به طور برخط (online) تغییرات را ایجاد کرده و همان لحظه تغییرات خود را مشاهده نمایید. ضمن اینکه ترتیب قسمتهای مختلف و نحوه چیدمان آنها نیز به طور کامل توسط سیستم کنترل می شود.

 مدیریت قوی کاربران
با استفاده از سایت ساز «کارا» می توانید کلیه قسمتهای سایت خود را دسته بندی کرده و هر بخش را برای کاربران خاصی قابل رویت و یا قابل تغییر سازید.

 امنیت و اطمینان بالا
قابلیت اطمینان در سایت ساز «کارا» بسیار بالا است.  برای هر بخش می توان کاربران مجاز تعریف کرد و اجازه دسترسی کاربران مختلف را برای بخشهای مختلف هم برای مشاهده اطلاعات و هم برای ویرایش اطلاعات محدود ساخت.

 ثبت در موتورهای جستجو
نرم افزار سایت ساز «کارا» به گونه ای طراحی شده است که کلمات کلیدی  سایت شما در موتورهای جستجو ثبت می شود به طوریکه در جستجوی کاربران سایت شما دراولین نتایج رویت شود.

 پشتیبانی کامل
شرکت «کارا پرداز» همانند کلیه محصولات دیگر خود، نرم افزار سایت ساز را به طور کامل پشتیبانی می کند. این پشتیبانی شامل به روز رسانی نرم افزار، افزودن ابزارهای جدید، رفع مشکلات، پاسخگویی به سوالات و سایر موارد مورد نیاز کاربران می شود.

 قابلیت گسترش نامحدود
ابزارهای موجود در سایت ساز «کارا» به طور نامحدود قابلیت گسترش و بهینه سازی دارند. تعداد زیادی از این ابزارها درحال حاضر در نرم افزار موجود است که به طور مداوم بر تعداد آنها افزوده می شود.

صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>