۲۶ دی ۱۳۹۷
 
گزینشگر - نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری
Module Border

 گزینشگر

یکی از معضلات داوطلبان و شرکت کنندگان در آزمون کنکور سراسری انتخاب رشته خوب و متناسب با رتبه و امتیاز کسب شده توسط آنها می باشد. عدم آشنایی با رشته ها، ظرفیت دانشگاهها، تناسب رشته با رتبه کسب شده و مواردی از این دست ، بعضا آسیب های جبران ناپذیری به داوطلبان کنکور سراسری وارد نموده و منجر به از دست رفتن زحمات آنها شده است.

تولید نرم افزار گزینشگر با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران و دانشگاه امیر کبیر، در سال 1377 آغاز گردید و با توجه به ضعفهای اطلاعاتی که در آغاز راه داشت، در سال 1380 تبدیل به یک برنامه موفق و قدرتمند در زمینه انتخاب رشته گرید. تیم اطلاعاتی نرم افزار گزینشگر هر سال آخرین اطلاعات مربوط به رشته های کنکور سراسری را منطبق با دفترچه مربوطه به روز رسانی نموده و اطلاعات مربوط به تحلیل و آنالیز را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

نرم افزار گزینشگر در کلیه دبیرستانهای دولتی و غیر انتفاعی، آموزشگاهها، مراکز مشاوره انتخاب رشته و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که تمایل به ارائه خدمات انتخاب رشته دارند، قابل استفاده می باشد.

جهت آشنایی شما با محیط نرم افزار گزینشگر و نحوه عملکرد آن می توانید فایل مربوط به راهنمای نرم افزار را دانلود نمایید.

ضمنا فرمهایی که مراکز انتخاب رشته جهت دریافت اطلاعات مراجعین جهت انتخاب رشته و ثبت اطلاعات خود در گروههای مختلف انسانی، هنر، ریاضی، تجربی و زبان به آنها نیاز دارند نیز جهت دانلود در اختیار شما قرار داده شده است. مراکز انتخاب رشته می توانند از این فرمها جهت جمع آوری اطلاعات داوطلبان و ثبت آنها در نرم افزار استفاده نمایند.

 

راهنمای استفاده از نرم افزار گزینشگر

نمونه فرمهای دریافت اطلاعات مراجعین

   فرم رشته انسانی

   فرم رشته تجربی

   فرم رشته ریاضی

  فرم رشته هنر

   فرم رشته زبان

 
فعال سازي
Module Border
پس از دانلود نرم افزار و update آن از طريق لينكهاي ارائه شده، ابتدا نرم افزار را نصب نموده و فايل Update.exe را اجرا نماييد. پس از اجراي نرم افزار جهت استفاده از آن نياز به فعال سازي نرم افزار خواهيد داشت.

پس از خريد نرم افزار شما مي توانيد با دريافت شماره سريال از شركت مهندسي كاراپرداز به همراه كد ويژه ارائه شده در نرم افزار از طريق بخش فعال سازي سايت گزينشگر به نشاني www.Gozineshgar.ir/activate.aspx اقدام به دريافت كد فعال سازي بنماييد.

لازم به ذكر است نسخه ارائه شده جهت دانلود، نياز به نصب dotNetFrameWork 2.0 دارد. در صورتيكه نرم افزار پس از دانلود و نصب اجرا نشد، نياز به نصب اين نرم افزار جانبي خواهيد داشت. شما مي توانيد اين نرم افزار را از http://www.karapardaz.ir/download/nfw2.exe دانلود نماييد. حجم تقريبي اين فايل 24 مگابايت مي باشد.

 
اعطای نمایندگی
Module Border

شرکت مهندسي كاراپرداز آمادگی خود را جهت اعطای نمايندگی در شهرستان های فاقد نمایندگی، در زمينه های زير اعلام ميدارد :
- بازاريابی و تبليغات در زمينه های خدماتي اين شرکت
- ارائه و فروش بسته های نرم افزاری Online
- مشارکت و توسعه در پروژه ها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با آدرس info@karapardaz.com  و یا شماره تلفن 88800846 (021) تماس حاصل فرمایید.

صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>