۲۶ دی ۱۳۹۷
 
طراحی و برنامه نویسی وب
Module Border
برای ایجاد یک وب سایت و حضور در عرصه اینترنت 4 گام بیشتر نمانده است. کاراپرداز به سادگی طی شما را کمک خواهد نمود تا به این عرصه وارد شوید. این 4 گام عبارتند از : طراحی وب
 گرفتن نام دامنه (آدرس وب) Domain Name
 اجاره فضا به عنوان میزبان
 طراحی و برنامه نویسی وب سایت
 مدیریت و توسعه وب سایت


مرحله  - گرفتن نام دامنه

نام دامنه شما همان آدرس شماست که بعد از ثبت آن با این نام شناخته خواهید شد.
یک نام دامنه خوب باید کوتاه باشد و براحتی به ذهن سپرده شود و همچنین در ارتباط با رشته کاری و نام تجاری شما نیز باشد. پسوند انتخاب شده برای یک دامنه نیز معانی مختلف دارد و وابسته به هدف شماست. به عنوان مثال با ثبت دامنه با پسوند .ir به بازدیدکنندگان خود اعلام کرده اید که وب سایت شما متعلق به شخص یا شرکت یا موسسه ایراین می باشد یا ثبت دامنه با پسوند .edu به معنی فعالیت شما در زمینه مسائل آموزشی می باشد.

در صورتیکه دامنه مورد نظر خود را از طریق شرکت دیگری ثبت نموده اید و تمایل دارید از سرویسهای میزبانی وب و ایمیل شرکت کاراپرداز استفاده نمایید، این کار بدون هیچ هزینه انتقالی، برای شما انجام خواهد شد.
 


مرحله  - اجاره فضا به عنوان میزبان

شما گزینه های مختلفی برای انتخاب نوع فضا دارید:
 

فضای اشتراکی    Shared Hosting   

برای وب سایتهای کوچک و در حد متوسط Shared hosting عمومی تر است و راه حلی منطقی و مقرون به صرفه است .وب سایت شما در یک فضا بصورت اشتراکی با سایر وب سایتها، ولی بصورت کاملا جدا و بصورتی که اطلاعات آن توسط سایر وب سایتها غیر قابل دسترسی باشد، قرار خواهد گرفت.

میزبانی اختصاصی  Dedicated hosting

اگر وب سایت شما بیش از حد پیچیده است یا دارای ترافیک زیادی می باشد، شاید نیاز به یک سرور شخصی و اختصاصی باشید. خیلی از مشتریان ترجیح می دهند برای امنیت شخصی بیش از حد معمول و سیاستهای کاری خود یک سرور اختصاصی داشته باشند. 
در این نوع میزبانی ، امکان کنترل و مدیریت سرور بدون نیاز بطور اختصاصی برای شما فراهم شده و کلیه ابزارهای لازم برای مدیریت آن در اختیار شما قرار داده خواهد شد. 


مرحله  - طراحی و برنامه نویسی وب سایت

برای دستیابی به یک سایت حرفه ای چند راه پیش رو دارید. راه اول اینکه خودتان شروع به طراحی سایت نموده و کلیه فرآیند تولید وب سایت را خود تان انجام دهید. برای اینکار لازم است هم طراحی گرافیکی وب سایت، هم تولید صفحات ایستا(Static) و هم تولید صفحات پویا (Dynamic) را خودتان انجام دهید. راه دوم استفاده از نرم افزارهای تولید و مدیریت وب سایت می باشد. این نرم افزارها با قابلیتهای خود این امکان را در اختیار شما قرار می دهند تا بدون داشتن دانش فنی در مورد تولید صفحات وب ، بتوانید ساختار سایت خود را طراحی و اطلاعات آن را مدیریت نمایید. نرم افزار سایت ساز شرکت مهندسی کاراپرداز ، یکی از نمونه های قدرتمند این محصولات می باشد. نرم افزارهای تولید و مدیریت ب سایت وقتی کاربرد خواهند داشت که ساختار سایت شما یک ساختار استاندارد و اطلاعات سایت شما پیرو یک قانون استاندارد باشد. به عنوان مثال اخبار، نظر سنجی، رای گیری، گالری تصاویر، محصولات و ... قابلیتهایی است که یک نرم افزار سایت ساز در اختیار شما قرار می دهد. ولی اگر هدف شما از ایجاد یک وب سایت ارائه یک خدمت یا اطلاع رسانی خاص با ساختار خاص می باشد، باید راه آخر را انتخاب نمایید که استفاده از متخصصین حرفه ای طراحی و برنامه نویسی وب می باشد. شما نظرات و نیازهای خود را به این متخصصین ارائه می نمایید و آنها با تجربیات و ابزارهای ویژه ، هدف شما را تامین خواهند نمود. 

برنامه نویسی وب


شرکت مهندسی کاراپرداز با تجربه و تخصص بالای خود در زمینه طراحی حرفه ای صفحات وب شامل گرافیک و برنامه نویسی مبتنی بر وب و مبتنی بر پایگاه داده می تواند پشتیبان مناسبی برای شما باشد.
 


مرحله  - مدیریت و توسعه وب سایت

بعد از طراحی و تولید وب سایت، برخلاف آنچه تصور می شود ، تازه کار شروع شده است. صرف اینکه شما یک وب سایت اینترنتی ایجاد نموده اید و یک آدرس اینترنتی می تواند معرف خدمات و محصولات شما باشد، کار شما تمام نشده است. امروزه یکی از مهمترین وسایل کاربران اینترنت در یافتن خدمات و محصولات مورد نیازشان استفاده از خدمات موتورهای جستجو می باشد. آمار نشان میدهد که 82 درصد کاربران اینترنت، برای یافتن نیازهای خود از موتورهای جستجو استفاده می نمایند. با توجه به گستردگی اینترنت و حجم بالای سایتهای اینترنتی، فقط سایتهای با فعالیتهای گسترده مراجعه کنندگان مستقیم دارند. پس شما نیاز دارید برحسب نوع خدمات و محصولات خود با جستجو از طریق موتورهای جستجو دیده شوید.

موتورهای جستجو

شرکت مهندسی کاراپرداز با ارائه خدمت معرفی به موتورهای جستجو و بهینه سازی برای کسب رتبه در موتورهای جستجو ، شما را در دستیابی به این نیاز یاری خواهد نمود.

شما به عنوان مدیر یک سایت یا مدیر یک مجموعه ارائه دهنده خدمات و محصولات، همانطور که در محیط کار خود با استفاده از ابزارهای مختلف ، فرآیندهای مجموعه خود را مدیریت و کنترل می نمایید، در وب سایت خود نیز به این ابزار نیاز دارید. کلیه خدمات میزبانی وب شرکت مهندسی کاراپرداز، مجهز به  ابزارهای مشاهده آماری اطلاعات بازدیدکنندگان سایت می باشند. با اندازه گیری تعداد کلیک کاربران، اطلاع از اینکه چگونه ، با چه کلماتی ، از چه کشورهایی سایت شما را یافته اند می توانید براحتی سایت خود را بر اساس بازار و خواست مشتریان مدیریت کنید.

برای انتخاب و ثبت نام دامنه مناسب ، اجاره فضا و راه اندازی ایمیل اختصاصی، طراحی و تولید وب سایت با مشاوران ما تماس بگیرد. 

 
خدمات
Module Border
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>